Megadoor aviation hangar door
Büyük Düşünün. Megadoor'u Seçin.

Megadoor ürünleri için boyut sınırı yoktur

Megadoor shipyard BEA port
Megadoor F22 shelter aviation
Megadoor Mining door

Megadoor ürünleri mi arıyorsunuz?

Doğru yere geldiniz.

Megadoor markası, bir süredir ASSA ABLOY Geçiş Sistemleri bünyesinde yer almaktadır. Hangarlar, tersaneler, madencilik ya da diğer büyük açıklıklar için aradığınız dikey askılı branda kapıyı burada bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Çok büyük ölçülerde geçiş alanına ihtiyacınız varsa ASSA ABLOY Megadoor ürünü ile ihtiyacınızı karşılamada size yardımcı olacaktır. Bir çok farklı ölçülerdeki açıklık gereksinimlerini karşılayarak mimarlara ve  mühendislere, son kullanıcıları memnun ederek gerçekten işlevsel yapılar tasarlama esnekliği sunmaktadır. Tasarımdan imalatın sonuna kadar her aşamada sizi destekleriz.

ASSA ABLOY Megadoor'un Avantajları

ASSA ABLOY Geçiş Sistemleri, daha verimli ve üretken olmanızı sağlayacak sayısız avantaj sunmaktadır. Dünya çapındaki kuruluşumuz, ilk tasarımdan imalata kadar ve kapının uzun kullanım ömrü boyunca size her zaman destek vermeye hazırdır.

Geçmişimiz

İlk Megadoor dikey askılı bez kapı, 1973 yılında, iyi yalıtım sağlayan ekstra büyük kapıların gerekli olduğu ormancılık endüstrisi için bir fırın kapısı olarak geliştirildi. Megadoor, boyut, yalıtım ve hızlı açılma gereksinimlerini karşılayan kapıların yanı sıra 1977 yılında, farklı kapı panellerine sahip büyük kapılar da sunmaya başladı. Şirket kısa süre içinde havacılık, tersaneler, madencilik ve atık ve geri dönüşüm gibi büyük ölçülü geçiş gereksinimine sahip diğer sektörlere de hizmet vermeye başladı.

2012 yılında, Megadoor ve Crawford'un ana şirketi olan Cardo, ASSA ABLOY Group tarafından satın alındı. Müşteri deneyiminde çıtayı yükseltmek konusunda kararlı ASSA ABLOY Geçiş Sistemleri, tüm ürünleri, hizmetleri ve çalışanları tek çatı altında topladı. Bu sayede uzmanlığı ve deneyimi bir araya  getirirken üstün Megadoor dikey askılı branda kapıların yanı sıra endüstriyel kapılar ve yükleme rampası ekipmanları sunmaya devam etti. Megadoor ürünlerinizi tamamlamak için çeşitli otomatik yaya ve yüksek performanslı kapılardan oluşan geniş bir ürün portföyünün yanı sıra servis hizmeti de sunmaktayız.