Crawford ürün ve hizmetlerini mi arıyorsunuz?

O zaman doğru yerdesiniz.

Endüstriyel kapılar ve yükleme rampa ekipmanları için seksiyonel kapılar, yükleme rampa ekipmanları, yana katlanır kapılar ve yüksek hızlı kapılar dahil olmak üzere tanıdığınız ve güvendiğiniz tüm ürün ve hizmetler artık ASSA ABLOY markası altında sunulmaktadır.

Güvenilir iş ortağınız

Her türlü geçiş çözümü için güvenilir iş ortağınız olarak tasarımdan kuruluma, modernleştirmeden servis işlemlerine kadar tüm aşamalarda sizi tüm süreç boyunca destekleyerek kapılarınızdan personel, ürün ve araç geçişinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

ASSA ABLOY Entrance Systems ile birlikte çalışmak işletmenize birçok avantaj sunar. Bizimle çalışmanız halinde, küresel bir tedarikçinin gücünden faydalanırken yerel destek birimlerimizin sunduğu rahatlık ve özenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Mirasımız

Crawford, 1950’li yıllarda garaj kapıları üretmeye başladı ve o günden bu yana endüstriyel sektörlerden genişlemeye devam ediyor. 1966 yılında ilk endüstriyel panelli seksiyonel kapı, İsveç’te müşterisine teslim edildi. Bundan sonra Crawford, yükleme rampa ekipmanlarına, yana katlanır kapılara ve yüksek hızlı kapılara odaklanmaya başladı.

2011 yılında, hem Crawford hem de Megadoor’un ana şirketi Cardo ASSA ABLOY Group tarafından satın alınmıştır. Müşteri deneyiminde yeni standartları belirlemek için çalışan ASSA ABLOY Entrance Systems olarak tüm ürün ve hizmetleri tek marka altında topluyoruz. Sizin açınızdan bu durum, şirketin uzmanlığını ve deneyimlerini bir araya getirerek hala üstün endüstriyel kapılar ve yükleme rampası ekipmanlarının yanı sıra Megadoor yukarı katlanır branda kapılar da sunduğumuz anlamına gelmektedir. Endüstriyel kapı yelpazemizi tamamlamak adına otomatik yaya kapıları ve yüksek performanslı kapıların yanı sıra çeşitli servis hizmetleri de sunuyoruz.