Besam ürün ve hizmetlerini mi arıyorsunuz?

O zaman doğru yerdesiniz.

Otomatik yaya geçişleri için kayar kapılar, kanatlı kapılar ve döner kapılar dahil olmak üzere tanıdığınız ve güvendiğiniz tüm ürün ve hizmetler artık ASSA ABLOY markası altında sunulmaktadır.

Güvenilir iş ortağınız

Her türlü geçiş çözümü için güvenilir iş ortağınız olarak tasarımdan kuruluma, modernleştirmeden servis işlemlerine kadar tüm aşamalarda sizi tüm süreç boyunca destekleyerek kapılarınızdan personel, ürün ve araç geçişinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

ASSA ABLOY Entrance Systems ile birlikte çalışmak işletmenize birçok avantaj sunar. Bizimle çalışmanız halinde, küresel bir tedarikçinin gücünden faydalanırken yerel destek birimlerimizin sunduğu rahatlık ve özenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Mirasımız

Besam, 1962’de sağlık sektörü için otomatik kapılar üretmek üzere kuruldu. Şirket 1970’lerde katlanır kapı çözümleri ve 1985’te döner kapılar ile portföyünü genişletti. Otomatik kapılara duyulan gereksinimin, taşımacılık ve perakende gibi sektörlerde giderek artması nedeniyle Besam, dünya çapında birçok pazarda faaliyet göstermeye başladı.

Besam, 2002 yılında ASSA ABLOY tarafından satın alınmıştır. Müşteri deneyiminde yeni standartları belirlemek için çalışan ASSA ABLOY Entrance Systems olarak tüm ürün ve hizmetleri tek marka altında topluyoruz. Sizin açınızdan bu durum, şirketin uzmanlığını ve deneyimlerini bir araya getirerek hala üstün otomatik yaya kapıları sunduğumuz anlamına gelmektedir. Otomatik yaya kapıları ürün yelpazemizi tamamlamak adına dünyanın en ünlü markalarından endüstriyel, ticari, yüksek performanslı ve Megadoor dikey katlanır branda kapıları yanında yükleme rampa ekipmanları ve çeşitli hizmetler de sunuyoruz.