Albany kapı sistemlerine dair ürün ve hizmetleri mi arıyorsunuz?

O zaman doğru yerdesiniz.

Yüksek performanslı girişler için temiz oda kapıları, üretim kapıları, makine koruma kapıları ve ağır endüstri kapıları dahil olmak üzere tanıdığınız ve güvendiğiniz tüm ürün ve hizmetler artık ASSA ABLOY markası altında sunulmaktadır.

Soğuk depolama alanı kapıları

Yalıtımlı ve yüksek performanslı kapılar, trafiğin yüksek olduğu soğutucu ve dondurucu uygulamalarında soğuk zincirin korunmasını sağlar. Hızlıca açılıp kapanabilen bu kapılar, hava kaçaklarını önlemenin ve neme karşı dirençli olmanın yanı sıra, enerji maliyetlerini de azaltır.

Gıda işleme kapıları

Geçişlerdeki ve izole hijyen alanlarındaki yüksek performanslı gıda tesis kapıları, gıda ile kirletici maddeleri birbirinden ayırır. Yüksek açılma hızı sıcaklığın tutarlı kalmasına ve pürüzsüz yüzeyler kolay temizliğe imkan sağlar.

Ağır endüstri kapıları

Ağır endüstrideki zorlu gereklilikleri karşılayan dayanıklı, güvenilir ve az bakım gerektiren yüksek performanslı kapılardır. Zorlu ve korozif koşullara dayanıklıdır ve koku ile tozu hapseden hemen hemen hava geçirmez bir sızdırmazlık sağlar.

Güvenilir iş ortağınız

Her türlü geçiş çözümü için güvenilir iş ortağınız olarak tasarımdan kuruluma, modernleştirmeden servis işlemlerine kadar tüm aşamalarda sizi tüm süreç boyunca destekleyerek kapılarınızdan personel, ürün ve araç geçişinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

ASSA ABLOY Entrance Systems ile birlikte çalışmak işletmenize birçok avantaj sunar. Bizimle çalışmanız halinde, küresel bir tedarikçinin gücünden faydalanırken yerel destek birimlerimizin sunduğu rahatlık ve özenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Mirasımız

Önceleri Nomafa olarak bilinen Albany Kapı Sistemleri, yüksek performanslı kapıların öncülerinden biri oldu ve 1968 yılında İsveç'te dünyanın ilk yüksek hızlı sarmal branda kapısını icat etti. Şirket uluslararası alanda büyüdü ve üretim, madencilik ve temiz odalar gibi birkaç sektör için hızlı açılan ve kapanan kapılar sunmaya başladı.

2012 yılında, Albany, ASSA ABLOY Group tarafından satın alındı. Müşteri deneyiminde yeni standartları belirlemek için çalışan ASSA ABLOY Entrance Systems olarak tüm ürün ve hizmetleri tek marka altında topluyoruz. Sizin açınızdan bu durum, şirketin uzmanlığını ve deneyimlerini bir araya getirerek hala üstün Albany yüksek performanslı kapılar sunduğumuz anlamına gelmektedir. Bunun yanında yüksek performanslı kapılar ürün yelpazemizi tamamlamak adına dünyanın en ünlü markalarından otomatik yaya kapıları, endüstriyel kapılar, Megadoor dikey katlanır branda kapıları, yükleme rampa ekipmanları ve çeşitli hizmetler de sunuyoruz.