Bildiğiniz ve güvendiğiniz ürünler artık tek marka altında toplandı

/AAES/common-files/banners/ASSA-ABLOY-article-core-1920x960.png

Müşteri deneyiminde yeni standartlar belirlemek için çalışan ASSA ABLOY Geçiş Sistemleri olarak tüm ürünlerimizi, hizmetlerimizi ve çalışanlarımızı tek marka altında toplamaya karar verdik.

Müşterilerimiz açısından bu durum Besam, Crawford, Albany ve Megadoor markalarımızın ASSA ABLOY markasına geçeceği anlamına geliyor. Amacımız, kapsamlı ürün ve hizmet portföyümüzün daha fazla tanınması ve görünür olmasını sağlamaktır. Ayrıca tüm tesislere gelişmiş geçiş otomasyonu sistemleri kurma konusundaki yetkinliğimizden ve becerilerimizden daha fazla kişinin haberdar olmasını da istiyoruz.

ASSA ABLOY ailesindeki her bir ürün markası, güvenlik, emniyet ve kullanışlılık açısından endüstri standartlarını belirleyerek önemli başarı ve pazarda tanınma seviyelerine ulaşmıştır. Besam, Crawford, Albany ve Megadoor markalarımız, 1960'lar ve 1970'lerde kurulmuştur. Yıllar boyunca, ASSA ABLOY markası ile birlikte istikrarlı biçimde tanıtılarak sektörle doğal bir ilişki geliştirmişlerdir.

ASSA ABLOY Yönetici Başkan Yardımcısı ve ASSA ABLOY Geçiş Sistemleri Başkanı ve CEO'su Juan Vargues, "Pazarlar değişiyor. Müşterilerimiz, ne kadar iyi olurlarsa olsunlar uzun bir tedarikçi listesiyle uğraşmak için ne zamana ne de isteğe sahipler. Artık gerçek iş ortakları arıyorlar. Büyüklüğümüzü ve kapsamımızı tek marka altında daha iyi değerlendirebiliriz. Dünyanın her yerinden müşteriler, tüm geçiş otomasyonu gereksinimlerini tek kaynaktan karşılamanın gerçek avantajından yararlanabilirler," diye konuştu.

Sunulan ürün ve hizmetlerin yanı sıra çalışanlar da aynı şekilde devam etmektedir. Bunların hepsi, tüm geçiş çözümleri için tek marka altında hizmet verecektir.