Hakkımızda

/AAES/COM/about-us/2020/images/woman-standing-in-front-of-doors.jpg

Otomatik geçiş sistemleri insanları, mekanları ve malları sorunsuz ve verimli biçimde birbirine bağlar. Her binanın önü, arkası ve iç kısımları için yenilikçi ve güvenilir otomatik geçiş çözümleri sağlayarak işinizdeki akışı ve rahatlığı artırıyoruz. Kapıları otomatik hale getirerek yeni dünyalara içiniz rahat biçimde girmenizde sizi destekliyoruz.

Tüm geçiş gereksinimleriniz için bir iş ortağı

Özel iş ortağınız olarak tasarım ve kurulumdan servis ve modernizasyona kadar tüm bina sürecinizde sizi destekliyoruz. Kapsamlı portföyümüz ve bizimle çalışmanız sayesinde küresel bir tedarikçinin gücünden faydalanırken yerel destek birimimizin sağladığı hizmetlerin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Sizin işinize odaklanmaya vakit ayırmanız için kapılarınızla biz ilgileniyoruz.

Bilgiler ve değerler

Her bina için mükemmel uyum

Her bina kendine özgü zorluklara ve gereksinimlere sahiptir. Deneyimlerimiz ve bilgilerimiz, geçiş alanlarınızı kendi gereksinimlerinize göre optimize etmenize yardımcı olabilir.

ASSA ABLOY Group financial information

ASSA ABLOY'un en son geçici ve yıllık raporlarını görmek için lütfen assaabloy.com'u ziyaret edin.

Sürdürülebilir tasarım ve teknoloji

Otomatik kapılar yapıları gereği enerji verimliliği sağlar. Yani manuel kapılara göre her zaman daha çevrecidir. Uzmanlığımız ve çözümlerimiz, daha çevreci avantajlar ve beklentilerin ötesinde tasarruflar sunarak bir adım öne geçmenizi sağlar.  Daha fazlasını okuyun.

ASSA ABLOY Geçiş Sistemleri, erişim çözümlerinde küresel bir lider olan ASSA ABLOY'un bir kuruluşudur.